Finaliści "Mam talent"

Wszystkie forumowe ankiety.

Czyj występ, z finalistów "Mam talent", podobał Ci się najbardziej i kogo typujesz na zwycięzcę?

Czas głosowania minął 29 lis 2008, 15:07

Klaudia Kulawik
7
26%
Ssnake
0
Brak głosów
Paulina Lenda
2
7%
Magda Staszewska
2
7%
Blady Kris
1
4%
Mateusz Ziółko
0
Brak głosów
Ewa Lewandowska
2
7%
Audiofeels
7
26%
Melkart Ball
5
19%
Ziemowit Świtalski
1
4%
 
Liczba głosów: 27

Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Finaliści "Mam talent"

Post autor: Natu$ »

Poznaliśmy już 10-kę finalistów programu "Mam talent".

Czyj występ podobał się Wam najbardziej i kogo typujecie na zwycięzcę? No i dlaczego? (odpowiedź w postach)! :D

Możecie oddawac po dwa głosy!
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: Titter »

Moimi faworytami są Audiofeels i Melkart Ball - są inni, nieprzeciętni, sympatyczni i mają talent :)
Monika23
Lunatique
Lunatique
Posty: 2877
Rejestracja: 08 gru 2004, 13:41
Lokalizacja: ......

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: Monika23 »

Titter pisze:Moimi faworytami są Audiofeels i Melkart Ball - są inni, nieprzeciętni, sympatyczni i mają talent
Moimi tez :)

Bardzo treściwy post.
DS
Ostatnio zmieniony 23 lis 2008, 12:35 przez Monika23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Natu$
Lunatique
Lunatique
Posty: 2641
Rejestracja: 04 paź 2008, 15:55
Ulubiony album: Dotyk, EG
Ulubiona piosenka: Szyby, CBTL, NWI, List
Lokalizacja: Poznań

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: Natu$ »

Moi faworyci to:

Klaudia Kulawik - jak dla mnie dziewczynka jest genialna! Powinna trafic pod opiekę Eli Zapendowskiej. Mam nadzieję, że zrobi karierę, jeszcze nie teraz, ale za jakieś kilka lat... Teraz mogłaby nagrac płyte z coverami (Cz. Niemen, V. Villas, M. Grechuta itp.) ja przynajmniej kupiłabym taką płytę! :PP

Audiofeels - bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, zabawna, nieprzeciętna i utalentowana grupa facetów! Chociaż występ z kastingu podobał mi się bardziej niż półfinał! 8P
Awatar użytkownika
Meg
Mały Edzik
Mały Edzik
Posty: 4641
Rejestracja: 16 maja 2008, 22:25
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Trudno tylko jedną
Lokalizacja: Poznań

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: Meg »

Ja glosuję na
Paulinę Lendę (za piękny czarny głos)
Melkart Ball (Ich występy są zawsze w 100% takie dopracowane pod każdym względem, jest to coś nowego niespotykanego, po prostu jest to sztuka ukazująca piękno ludzkiego ciała i to co można z nim wyczyniać :P
Titter
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Edytoświrek: ja tu mieszkam!
Posty: 4106
Rejestracja: 09 gru 2004, 14:13
Ulubiony album: Edyta Gorniak
Ulubiona piosenka: Bede snila
Lokalizacja: Wichrowe Wzgorze

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: Titter »

Monika23 pisze:
Titter pisze:Moimi faworytami są Audiofeels i Melkart Ball - są inni, nieprzeciętni, sympatyczni i mają talent
Moimi tez :)

Bardzo treściwy post.
DS
DS czepiasz sie, naprawde. Co Monika miala napisac? "Moimi faworytami tez sa Audiofeels i MB"?

Jeśli nie potrafi się rozwijać wypowiedzi, argumentując np. dlaczego itp., to powinno się poprzestać na zagłosowaniu w ankiecie.
Widzę jednak, że dodanie kilku merytorycznych zdań od siebie to wielki problem, a zwrócenie uwagi to czepialstwo.
DS
Ostatnio zmieniony 24 lis 2008, 14:51 przez Titter, łącznie zmieniany 1 raz.
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: Magda M »

:d
Titter pisze:
Monika23 pisze: Moimi tez :)

Bardzo treściwy post.
DS
DS czepiasz sie, naprawde. Co Monika miala napisac? "Moimi faworytami tez są Audiofeels i MB"?
Moimi faworytami też są Audiofeels :d


Ale! Przyznaje że obejrzała sobie na necie inne ich występy i cały czas nie moge im wybaczyć że w półfinale zaśpiewali coś co można już było usłyszeć... Jeśli w finale zaśpiewają "Crazy" to bede absolutnie na nie! :twisted:

ale po kolei!
Klaudia Kulawik - TAK - jeśli znowu będe miała mokre oczy 8P :PP
Ssnake - NIE
Paulina Lenda - NIE
Magda Staszewska - NIE
Blady Kris - fajn
Mateusz Ziółko - NIE
Ewa Lewandowska - NIE
Audiofeels - TAK
Melkart Ball - TAK
Ziemowit Świtalski - mam do niego taki sam stosunek jak Chylińska :d Boski dzieciak :d ale jesli już ktoś mały miałby wygrać to wolałabym Klaudie.

jak więc widać nie jestem w 100% zdecydowana. Wszystko zależy od występu finałowego :)
może zamknąć stary temat o "MT" ?
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: ja30 »

ja bym chcial widziec w finale:
Klaudia Kulawik
Audiofeels
to moje typy
Awatar użytkownika
pms1993
Hope for us
Hope for us
Posty: 39
Rejestracja: 25 wrz 2008, 13:47
Ulubiony album: Dotyk
Ulubiona piosenka: Kolorowy wiatr
Lokalizacja: Krosno

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: pms1993 »

Ziemowit jest genialny, ale Klaudia Kulawik robi zawsze piorunujące wrażenie na wszystkich. Dokładnie się zgodzę z Chilińska "Głos jak dzwon" :) A MB- cóż mama pisać, przecież wszyscy wiedza ze to cuda są. :) :) :) :)
Magda M
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 5847
Rejestracja: 10 sty 2005, 20:40

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: Magda M »

Magda M pisze:ale po kolei!
Klaudia Kulawik - TAK - jeśli znowu będe miała mokre oczy 8P :PP
Ssnake - NIE
Paulina Lenda - NIE
Magda Staszewska - NIE
Blady Kris - fajn
Mateusz Ziółko - NIE
Ewa Lewandowska - NIE
Audiofeels - TAK
Melkart Ball - TAK

Ziemowit Świtalski - mam do niego taki sam stosunek jak Chylińska :d Boski dzieciak :d ale jesli już ktoś mały miałby wygrać to wolałabym Klaudie.
ależ trafnie wytypowalam trójeczke finałową. :) Jestem zadowolona że to MB wygrali. Oni w tym finale wypadli najlepiej.... jak oni to robią, cóż za siła!!??


Klaudia zaśpiewała ładnie, nie doczepiałabym się czy czy było czysto czy nie. Faktem jest że rzeczywiście widac w jej poczynaniach dorosłą rekę jednak i tak nie umniejsza to jej talntowi. Ta dziewczyna ma w sobie coś niesamowitego, co sprawia że słuchając jej mam dreszcze i nie chce mi sie wierzyć że to "wibrato" wydobywa się z tej małej, mało uśmiechnietej buźki. Mam nadzieje że jeszcze o Klaudi usłyszymy!

Audiofeels - gdyby przygodę z MT zaczęli od tej piosenki, w półfinale zaśpiewaliby Otherside a teraz, w finale Bee Gees to by wygrali. Tak mi się wydaje... Jednak ten pierwszy występ był najlepszy. Dzisiejszy dobry, ale nie wystarczająco.

podobał mi się dzisiaj jeszcze Blady Kris oraz oczywiście Ziemowit!!!! Małe ciasteczko z niego. a te oczy jeszcze dadzą się we znaki setkom dziewczyn :PP Snake, mała Madzia, Paulina, Ziółko i Ewa wypadli mocno przeciętnie.... Nie zaskoczyli mnie niczym, nie zachwycili...
Awatar użytkownika
ja30
No more drama
No more drama
Posty: 3357
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:17
Ulubiony album: dotyk i MY
Ulubiona piosenka: litania....
Lokalizacja: D'land

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: ja30 »

Magda M pisze:
Magda M pisze:ale po kolei!
Klaudia Kulawik - TAK - jeśli znowu będe miała mokre oczy 8P :PP
Ssnake - NIE
Paulina Lenda - NIE
Magda Staszewska - NIE
Blady Kris - fajn
Mateusz Ziółko - NIE
Ewa Lewandowska - NIE
Audiofeels - TAK
Melkart Ball - TAK

Ziemowit Świtalski - mam do niego taki sam stosunek jak Chylińska :d Boski dzieciak :d ale jesli już ktoś mały miałby wygrać to wolałabym Klaudie.
ależ trafnie wytypowalam trójeczke finałową. :) Jestem zadowolona że to MB wygrali. Oni w tym finale wypadli najlepiej.... jak oni to robią, cóż za siła!!??


Klaudia zaśpiewała ładnie, nie doczepiałabym się czy czy było czysto czy nie. Faktem jest że rzeczywiście widac w jej poczynaniach dorosłą rekę jednak i tak nie umniejsza to jej talntowi. Ta dziewczyna ma w sobie coś niesamowitego, co sprawia że słuchając jej mam dreszcze i nie chce mi sie wierzyć że to "wibrato" wydobywa się z tej małej, mało uśmiechnietej buźki. Mam nadzieje że jeszcze o Klaudi usłyszymy!

Audiofeels - gdyby przygodę z MT zaczęli od tej piosenki, w półfinale zaśpiewaliby Otherside a teraz, w finale Bee Gees to by wygrali. Tak mi się wydaje... Jednak ten pierwszy występ był najlepszy. Dzisiejszy dobry, ale nie wystarczająco.

podobał mi się dzisiaj jeszcze Blady Kris oraz oczywiście Ziemowit!!!! Małe ciasteczko z niego. a te oczy jeszcze dadzą się we znaki setkom dziewczyn :PP Snake, mała Madzia, Paulina, Ziółko i Ewa wypadli mocno przeciętnie.... Nie zaskoczyli mnie niczym, nie zachwycili...
musisz byc chyba wrozka. masz do tego talent.
szacunek ci ze twoje typy byly jak ludzi
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: Carrie »

Niehc mi ktos przypomni tytuł piosenki co spiewala Klaudia.. wyleciala mi z głowy a musz ja miec :hellobaby: Co do finału to dobrze ze oni wygrali sa skromni i nieprzecietni.. co do innych to widzialam tylko urywki wiec sie nie wypowiem <jutro powtorka :lol3: >
Awatar użytkownika
vanity
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 9129
Rejestracja: 14 lut 2005, 2:21
Lokalizacja: 666

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: vanity »

invisible00 pisze:Niehc mi ktos przypomni tytuł piosenki co spiewala Klaudia.. wyleciala mi z głowy a musz ja miec
Stan Borys - jaskółka uwięziona. nic dziwnego że nie znasz, jest z lat 70-tych jak nie 60-tych....
Carrie
If I give myself (up) to you
If I give myself (up) to you
Posty: 319
Rejestracja: 20 paź 2008, 23:33
Ulubiona piosenka: Znajdzie sie kilka :]
Lokalizacja: south PL

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: Carrie »

Juz znalazłam ale dzieki.. Ja lubie piosenki z tamtego okresu.. wiec nie zebym nie znala wszystkie ale akurat tej tytulu nie pamietalam :PP
Awatar użytkownika
Virtual Tom
VIF czyli Very Important Fan
VIF czyli Very Important Fan
Posty: 7740
Rejestracja: 08 gru 2004, 8:38
Ulubiony album: Edyta Górniak
Ulubiona piosenka: Anything
Lokalizacja: Oberschlesien

Re: Finaliści "Mam talent"

Post autor: Virtual Tom »

Nie widziałem :nieee: spałem dzisiaj 19 godzin :blink: i wstałem o 23-ciej :blink: wynik mnie cieszy, póki co udało mi sie tylko w necie obejrzeć występ zwycięzców i Klaudii, która absolutnie mi sie dzisiaj nie podobala, ta jej maniera roztrzęsionego wokalu a'la Niemen dzisiaj wyjątkowo mnie drażniła (czekam na występ Audiofeels)
ODPOWIEDZ